"Vaříme" skvělou jídelnu

Stravkomise v žákovském parlamentu.

VEDOUCÍ JÍDELNY A STRAVOVACÍ KOMISE V ŽÁKOVSKÉM PARLAMENTU, ANEB „VAŘÍME SKVĚLOU JÍDELNU“

V pátek 20. dubna jsme v žákovském parlamentu mluvili o stravování a jídelně.

Svou usměvavou tvář přišla dětem připomenou vedoucí školní jídelny – paní Jana Korytářová. A proč je důležité, abys věděl, jak vypadá? Za paní Korytářovou jdi vždycky, když se ti v jídelně něco nelíbí, něco ti nechutná, máš nějaký nápad na zlepšení a nebo chceš jídelnu pochválit. S chválením a poděkováním ale můžeš jít rovnou za kuchařkami – určitě je milá slova potěší, když vstávají v 5 ráno, abychom měli v poledne teplé jídlo.

Necítíš se na to mluvit rovnou s lidmi z jídelny? To je v pořádku – ale rozhodně si nenechávej, co máš na srdci, pro sebe, protože pak se nemůžeš divit, že se nic nezlepší. Pokud se necítíš na to mluvit rovnou s lidmi z jídelny, máš 2 možnosti:

  • První možnost: pokud s tebou chodí na oběd paní učitelka nebo asistentka, můžeš svoji připomínku říct jí a poprosit ji, aby promluvila s paní Korytářovou
  • Druhá možnost: před vchodem do jídelny bude namontovaná hnědá zamykací schránka (koukni na obrázek níže). Tam můžeš svou zprávu pro jídelnu kdykoli hodit. Schránka má průhledné víčko a je uzamykatelná, takže se tvá zpráva dostane velice rychle pouze do rukou paní Korytářové. Zabývat se budeme jen slušně formulovanými zprávami.

Jídelna už se několik let snaží pracovat s dětmi i rodiči na tom, aby jejím „klientům“ (= tobě a tvým spolužákům :- ) chutnalo a abyste byli spokojení. A k tomu potřebuje tvoji spolupráci! Možnosti, jak komunikovat s jídelnou, shrnuje plakátek, který vytvořila paní učitelka Hálová a který dáme do jídelny a do tříd, aby ti tvé právo a zároveň povinnost připomínal. Na tvoje vzkazy se těší

Jana Korytářová za jídelnu
Bára LeBlanc za rodiče

 

Přiložené soubory:

Publikován: 1.5.2018

Vytvořil(a): Andrea Melzerová

  Kalendář

Čtvrtek 16.8.

Hlavní prázdniny

Pátek 17.8.

Hlavní prázdniny

Sobota 18.8.

Hlavní prázdniny

Neděle 19.8.

Hlavní prázdniny

Pondělí 20.8.

Hlavní prázdniny

Úterý 21.8.

Hlavní prázdniny

Středa 22.8.

Hlavní prázdniny