Vánoční Jarmark v mateřské školce ve středu a ve čtvrtek

Milí rodiče, milé děti, milé paní učitelky,

zveme Vás všechny na tradiční předvánoční Jarmark v naší školce.

Kdy? Ve středu 28. 11. a ve čtvrtek 29.11.

Kde? V Klubíku MŠ Hasova.

Proč? Za všechny utržené peníze se koupí nové hračky a vybavení do školky.

Jak se zapojit? Na Jarmarku prodáváme vše, co přinesete - ideálně s odkazem na nastávající adventní období - pro představu adventní věnce, ozdoby, svícny, přáníčka, perníčky, drobné dárečky, výrobky vašich dětí, ale i spoustu dalších věcí. Nabídka záleží na vás! Potěší i upečená buchta.

Sběrná místa: věci k prodeji, prosíme, doneste ve středu 28. 11. do MŠ Angelovova (převezeme je do Hasovky) nebo přímo do Klubíku MŠ Hasova

Kdy přijít? Jarmark v Hasovce bude otevřen ve středu od 12:15 – 13:00, 14:30 - 17:00 a ve čtvrtek od 7:15 do 8:30, 12:15 – 13:00, 14:30 - 17:00

Co zažijete? Tyto dva dny doma nesnídejte, protože vám u školky (u MŠ Angelova i MŠ Hasova) uvaříme skvělou kávu i čaj na cestu a k tomu si budete moci koupit domácí buchty. I tyto peníze půjdou na hračky do školky. Na Jarmarku pak bude připravena dílnička pro děti i polaroid fotokoutek, takže si vychutnáte příjemnou atmosféru, nakoupíte dekorace a odnesete si třeba i společnou fotku.

Publikován: 23.11.2018

Vytvořil(a): Andrea Melzerová