Spolek Angel otevírá Jarní dobročinný bazar, velikonoční dílny pro děti a kavárnu!

Máte doma odložené věci po dětech a padají na vás odevšad, tak jako na nás? Věnujme je pro dobrou věc! Přineste jakékoliv nepotřebné oblečení, hračky, knížky či sportovní potřeby pro děti.

Věci můžete přinést, a to:

• 2. dubna 7:00–9:00 do Klubíku v budově MŠ Hasova nebo 3. dubna 7:00–9:00 do Kulturního centra u ZŠ Angelova (vchod naproti MŠ Angelova – Světlušky a Čmeláčci). My vše převezeme a připravíme k prodeji.
  • 3. dubna od 12:30 do 18:00 v KC u ZŠ Angelova (vchod naproti MŠ) naopak můžete nakoupit, co vám doma schází, či jen pobýt - součástí letošní jarní očisty totiž bude i velikonoční dílna pro děti a rodiče a oblíbená kavárna.

Výtěžek z bazarového prodeje, dílny a kavárny půjde zpět do školky. Část peněz použijeme na akci Dětský den a část rozdělíme do třídních fondů pro děti z MŠ. Neprodané věci předáme neziskovým organizacím, takže nic nepřijde nazmar.

Rádi byste se do akce více zapojili? Uvítáme ruce maminek, tatínků, babiček i dědečků, i v doprovodu dětí:

• 3.4. dopoledne můžete třídit a chystat věci.
  • 3.4. odpoledne můžete přinést nějaké dobroty do kavárny.
  • 3.4. odpoledne můžete pomoci u Velikonočních dílen – rádi bychom, aby se zde zabavily malé i velké děti, a jejich rodiče si tak mohli v klidu vybrat, co potřebují. Pro menší děti uvítáme citlivou duši, která jim s tvořením pomůže.
  • 4.4. dopoledne můžete třídit neprodané věci pro potřebné lidi.

Máte doma stojany na oblečení, které byste nám mohli zapůjčit? Nebo postradatelná ramínka (pokud si je podepíšete, samozřejmě vám je vrátíme )?

Ozvěte se nám, prosím, na mail: rodicemsangel@gmail.com

Těšíme se na Vás!

Za Spolek Angel Markéta Šarovská (MŠ Světlušky)

Publikován: 29.3.2019