Rodičovská kavárna Angel

Další Rodičovská kavárna s tématem "Víceletá gymnázia ano či ne" se uskuteční ve středu 14. února 2018 v prostorách školní jídelny ZŠ Angel. Rodičovskou kavárnu organizujeme ve spolupráci s MAP Praha 12.

Vážení rodiče, srdečně vás zveme do rodičovské kavárny, která se zaměří na oblasti související s výběrem vhodné školy, ozřejmí rozdíly mezi druhým stupněm ZŠ a víceletými gymnázii.

V loňském roce měla kavárna velký úspěch, proto bychom i letos rádi pomohli všem rodičům, kteří se zamýšlejí nad dalším studijním zaměřením svých dětí. V současnosti navíc rodiče nestojí jen před správnou volbou školy, ale přemýšlí také nad vhodnou dobou, kdy své dítě poslat do dalšího stupně vzdělávání. Dozvíte se, v jakých případech může přestup na víceletá gymnázia pomoci a jaká jsou naopak případná rizika.

Hostem kavárny letos bude zkušený spolupracovník EDUin pan Tomáš Feřtek, dále se kavárny zúčastní paní ředitelka Iva Cichoňová a školní psycholog pan Kostadin Panushev.

Prosím, vaši účast nám sdělte v REGISTRAČNÍM FORMULÁŘI.

Na setkání s vámi se těší Spolek Angel.

Publikován: 23.1.2018

Naposled upraven: 26.1.2018