"Nesysli! aneb Jarní očista domácnosti"

Spolek Angel otevírá Jarní dobročinný bazar, kavárnu a velikonoční dílny pro děti!

Věnujte jakékoliv nepotřebné oblečení, hračky, knížky či sportovní potřeby pro děti na dobrou věc

Kdy a kam donést věci: 2. dubna 7:00–9:00 do Klubíku v budově MŠ Hasova nebo 3. dubna 7:00–9:00 do Kulturního centra u ZŠ Angelova (vchod naproti MŠ Angelova – Světlušky a Čmeláčci)

Kdy a kde se koná bazar: 3. dubna 2019 12:30–18:00 v Komunitním centru u ZŠ Angelova

Proč přijít: Peníze utržené prodejem věcí, které již doma nepotřebujete, poputují do všech 6 tříd v MŠ, neprodané věci zase předáme lidem, kteří je potřebují. Navíc můžete strávit hezké, smysluplné odpoledne u kávy a tvoření velikonočních dekorací se svými dětmi.

Přiložené soubory:

Publikován: 27.2.2019