Jídelníček na prosinec 2020 informace o stravování

Jídelníček na prosinec 2020 je zveřejněn, obědy pro žáky na distanční výuce    

Jídelníček na prosinec 2020  informace o stravování

Vážení rodiče,vážení strávníci,
zdravím Vás, dovoluji si Vás informovat že:

Žáci na prezenční výuce , kteří se stravují v naší školní jídelně, mají obědy všichni od 30.11. automaticky přihlášené.
Z důvodu rotační výuky na druhém stupni jsme žáky v době jejich distanční výuky odhlásili ze stravování. Pro žáky na distanční výuce však na objednání obědy nadále vaříme. Výdej oběda je v omezené době a to denně od 10,30 do 11 hod.Finanční hodnota oběda je zachována.

V případě Vašeho zájmu odebrat si oběd pro žáka na distanční výuce jej prosím znovu objednejte na www.strava.cz číslo zařízení 0329 . Jídelníček na prosinec týden je již zveřejněn a objednávat můžete na internetu do pondělí 30.11. do 6 hodin .

Obědy budeme pro žáky na distanční výuce vydávat z provozních a hygienických důvodů DENNĚ POUZE V DOBĚ OD 10,30 DO 11 HOD. z prosklených dveří navazujících na okna ze školní jídelny směrem do ulice Angelovova. Schody se zábradlím ke dveřím ŠJ pro výdej oběda naleznete na travnaté ploše u chodníku před okny z jídelny. Dveře jsou označené cedulí.

Jídelníček na PROSINEC 2020 je zvěřejněn a na příští týden můžete objednávat až do pondělí 30.11.2020 do 6 hodin na internetovém objednávání, na zbylé týdny v obvyklém režimu (tj. ve středu ve 14 hod. se uzavírají objednávky na týden následující).

Oběd bude vydán do termonádob na základě jmenného seznamu přihlášených. Zvlášť polévka a hlavní jídlo. Vše bude vloženo do igelitové tašky. Veškeré obaly poskytuje jídelna zdarma.

Těšíme se na Vás.

Děkuji Vám za pochopení. Jana Korytářová vedoucí školní jídelny

Publikován: 26.11.2020

Vytvořil(a): Jana Korytářová

  Kalendář