Informace ze školní jídelny

Ceny obědů od 1. 9. 2018

Vážení rodiče,


chtěla bych Vám poděkovat za přízeň a spolupráci s naší jídelnou – velmi si jí vážíme. Společně se nám daří zlepšovat naše služby pro Vaše děti. Naše snaha byla již dvakrát oceněna - získali jsme nejdříve bronzový a jako druhá škola v republice i stříbrný certifikát Skutečně zdravé školy. Vždy vítáme Vaše podněty na jidelna@zsangel.cz. Naši jídelnu máte možnost sledovat a zlepšovat prostřednictvím Rodičovské stravovací komise

https://www.zsangel.cz/rodice/spolek-angel/stravovaci-komise nebo přímých ochutnávek

https://www.zsangel.cz/rodice/spolek-angel/stravovaci-komise/dubnova-ochutnavka-3314 

V průběhu posledních pěti let, tj. od roku 2013, se nám také dařilo nezvyšovat cenu obědů i přesto, že ceny potravin na trhu neustále stoupají a my se snažíme pro děti vařit moderně, zdravě a chutně. Zařazujeme zdravé potraviny jako quinou, špaldu, pohanku, jáhly, červenou čočku, fazole adzuki, celozrnné těstoviny a pečivo, výrobky v bio kvalitě (mléko, vejce, tvaroh, jogurty), ovoce a zeleninu od lokálních dodavatelů, v rámci pitného režimu nabízíme pouze přírodní šťávy, mošty a ovocné čaje s podílem sušeného ovoce.

Abychom tak mohli vařit i nadále, je potřeba od 1.9.2018 zvýšit cenu za jeden oběd o 3,- Kč, tj. měsíčně na 1 dítě o cca 60 Kč, takto:
MŠ 3- 6 let: oběd – á 25,-Kč
MŠ 7- 10 let: oběd – á 29,-Kč
ZŠ 7- 10 let: oběd – á 29,-Kč
ZŠ 11- 14let: oběd – á 31,-Kč
ZŠ 15 let + : oběd – á 34,-Kč

Velmi doufáme, že toto mírné zvýšení přijmete s pochopením.

Jana Korytářová
vedoucí školní jídelny

V Praze dne 15.6.2018

Přiložené soubory:

Publikován: 15.6.2018

Vytvořil(a): Vladimír Bílek

  Kalendář

Středa 18.7.

Hlavní prázdniny

Čtvrtek 19.7.

Hlavní prázdniny

Pátek 20.7.

Hlavní prázdniny

Sobota 21.7.

Hlavní prázdniny

Neděle 22.7.

Hlavní prázdniny

Pondělí 23.7.

Hlavní prázdniny

Úterý 24.7.

Hlavní prázdniny