Informace ze školní jídelny

Ceny obědů od 1. 9. 2018

Vážení rodiče,


chtěla bych Vám poděkovat za přízeň a spolupráci s naší jídelnou – velmi si jí vážíme. Společně se nám daří zlepšovat naše služby pro Vaše děti. Naše snaha byla již dvakrát oceněna - získali jsme nejdříve bronzový a jako druhá škola v republice i stříbrný certifikát Skutečně zdravé školy. Vždy vítáme Vaše podněty na jidelna@zsangel.cz. Naši jídelnu máte možnost sledovat a zlepšovat prostřednictvím Rodičovské stravovací komise

https://www.zsangel.cz/rodice/spolek-angel/stravovaci-komise nebo přímých ochutnávek

https://www.zsangel.cz/rodice/spolek-angel/stravovaci-komise/dubnova-ochutnavka-3314 

V průběhu posledních pěti let, tj. od roku 2013, se nám také dařilo nezvyšovat cenu obědů i přesto, že ceny potravin na trhu neustále stoupají a my se snažíme pro děti vařit moderně, zdravě a chutně. Zařazujeme zdravé potraviny jako quinou, špaldu, pohanku, jáhly, červenou čočku, fazole adzuki, celozrnné těstoviny a pečivo, výrobky v bio kvalitě (mléko, vejce, tvaroh, jogurty), ovoce a zeleninu od lokálních dodavatelů, v rámci pitného režimu nabízíme pouze přírodní šťávy, mošty a ovocné čaje s podílem sušeného ovoce.

Abychom tak mohli vařit i nadále, je potřeba od 1.9.2018 zvýšit cenu za jeden oběd o 3,- Kč, tj. měsíčně na 1 dítě o cca 60 Kč, takto:
MŠ 3- 6 let: oběd – á 25,-Kč
MŠ 7- 10 let: oběd – á 29,-Kč
ZŠ 7- 10 let: oběd – á 29,-Kč
ZŠ 11- 14let: oběd – á 31,-Kč
ZŠ 15 let + : oběd – á 34,-Kč

Velmi doufáme, že toto mírné zvýšení přijmete s pochopením.

Jana Korytářová
vedoucí školní jídelny

V Praze dne 15.6.2018

Přiložené soubory:

Publikován: 15.6.2018

Vytvořil(a): Vladimír Bílek

  Kalendář