DUBEN - MĚSÍC LUŠTĚNIN V NAŠÍ ŠKOLNÍ JÍDELNĚ

Zapojili jsme se do akce „ Duben měsíc luštěnin“, který vyhlásil odbor životního prostředí ,jenž spočívá ve zvýšené konzumaci luštěnin právě v tomto měsíci ve školních jídelnách.

V měsíci dubnu spolupracujeme při propagaci tématu letošního Dne Země 2016.

Organizace  spojených národů (OSN) vyhlásila letošní rok Mezinárodním rokem luštěnin.

Zapojili jsme se do akce „ Duben měsíc luštěnin“, který vyhlásil odbor životního prostředí, jenž spočívá ve zvýšené konzumaci luštěnin právě v tomto měsíci ve školních jídelnách.

Těší nás, že máme možnost přispět k vyšší informovanosti a osvětě mezinárodního svátku Dne Země upravením jídelníčku s použitím většího množství luštěnin a zařazením netradičních receptů z nich.

V dubnovém jídelníčku si máte opravdu z čeho vybírat.

Budeme rádi, když  okusíte netradiční receptury a budete zkoušet nová jídla i chutě.

V příštích dnech zveřejním fotodokumentaci z vyzdobené školní jídelny .

Výtvarnými díly hojně přispěli žáci a učitelé z prvního stupně.

Tímto jim velmi děkuji za vstřícnost a zapojení do akce školní jídelny.

Jana Korytářová - vedoucí školní jídelny

Publikován: 31.3.2016