Kurzy + online zápis

Milí uchazeči kroužků,

přejeme Vám krásné letní srpnové dny a jen v krátkosti Vás chci informovat o přípravě kurzů, které by měly fungovat od října 2022. POZOR :) Některé sportovní kroužky začínají většinou probíhat již v měsíci září, protože je možné chodit cvičit na venkovní hřiště a externí lektoři si vše zařizují samostatně bez koordinace KC.

Externí lektoři těchto sportovních kurzů dávají informace na web školy či jejich kontakty již máte a můžete se s nimi domluvit. Kurzy si organizují samostatně s rodiči a dětmi. (přihlašování na kurzy, platby, vyzvedávání žáků a předávání žáků po kurzech). Kontakty na lektory jsou na webu školy či se tam objeví na začátku září.  

Přihlašování na ostatní kurzy, (které budou začínat v říjnu 2022) začne  startovat během měsíce září 2022. Postupně budeme na www.zsangel.cz/komunitní centrum/kurzy +online zápis přidávat kurzy a k nim vždy napíšeme, jak se lze na kurz přihlásit.U externích kurzů se přihlašujete přímo agentuře či externímu lektorovi, u školního kurzu se přihlašujete přímo na webu KC u daného vypsaného kroužku či školnímu lektorovi kurzu. Na webu KC bude u vypsaných kroužků vše vysvětleno.
 
Velmi děkujeme za Váš zájem, za spolupráci a trpělivost. Kurzy vkládáme vždy postupně na WEB KC. Vždy záleží, kdy budeme vědět časy lektorů, tělocvičen či volných učeben. 
 
Mějte hezké a pohodové dny.
Vaše KC
 
Kontakty na externí lektory:   bude postupně doplňováno
Kroužky Vůjtovi info@vujtovi.cz, popřípadě tel: 725 832 200
Atletika Mgr. Ondřej Zadrobílek zadrobilek@zsangel.cz
Infun - taneční skupina Andrea Šnajdrová infun.cz@gmail.com, tel: 776 016 300
 
 
 

Děti

Dospělí

Vzdělávací (Děti)

... pripravujeme ...

Kroužky - obecné informace 24.6. - 30.9.2020

Milí uchazeči kroužků,  děkujeme Vám, že jste navštěvovali kurzy Komunitního centra a ceníme si vaší přízně. V průběhu září se začne na webu školy objevovat nabídka kurzů, budeme se snažit zachovat u…

Podporujeme a děkujeme