Nové lekce aerobicu

nové informace

Vážení rodiče,

 

Kapacita našich lekcí je vždy totálně zaplněna a za to Vám velmi děkujeme. Pro letošní rok se nám podařila ulovit další možnost baletního sálu pro lekce „aerobikového řádění“/“tanečně-sportovní průprava“ – konečně další možnosti pro Vás. Touto cestou se snažíme informovat Vás všechny, kteří máte zájem s námi sportovně dovádět. Jde o lekci „multifunkční“ a zábavnou – tančíme, cvičíme ve dvojicích, blbneme a zároveň u toho makáme na stabilizaci a koordinaci těl Vašich dětí. Náš přístup nemusí vyhovovat každému, ale bez vyzkoušení to vědět nebudeme a proto Vás všech moc rádi uvidíme v týdnu 2-6.10 na ukázkových lekcích zdarma. Přehled lekcí, informace o lekcích a nebo fotky z našich akcí můžete shlédnout nawww.vujtovi.cz.

 

Budeme se těšit

 

My dva – sourozenci – Jana a Pepíno Vůjtovi J

 

725 832 200

Publikován: 6.9.2017

Vytvořil(a): Veronika Hanušová

  Kalendář