Komunitní centrum

informace ke kroužkům

Komunitní centrum

Milí uchazeči kroužků,

vítáme Vás v novém školním roce a rádi bychom Vás informali o kurzech v KC. V tuto chvíli je nerušíme. Připravujeme kroužky, které by měly fungovat od října 2020. Některé kurzy začnou probíhat již dříve - Atletika - Zadrobílek Ondřej (737 661 275), Inline brusle -Vůjta Josef (725 832 200) či INFUN -HIP HOP lektorka Andrea Bílková (776 016 300). I celkové přihlašování na kurzy od října u SPORTEAMU Vůjtovi právě začalo, info na hlavním webu školy. Tito externí lektoři dávají informace na web školy, vše si organizují samostatně s rodiči a dětmi. (přihlašování na kurzy, platby, vyzvedávání žáků a předávání žáků po kurzech,hygienu, bezpečnost). Kontakty na lektory jsou na webu školy či se tam brzy objeví.
Sledujte prosím web školy  či kontaktujte přímo mě, nejlépe e-mailem (hanusova@zsangel.cz), situace se může rychle měnit, velmi děkujeme za pochopení.
Přihlašování na ostatní kurzy začne startovat od 7.9. Postupně budu na www.zsangel.cz/komunitní centrum/kurzy +online zápis přidávat kurzy a k nim vždy napíši, jak se lze na kurz přihlásit.U extreních kurzů se přihlašujete přímo agentuře či externímu lektorovi, u školního kurzu přímo na webu KC u daného kroužku či také lektorovi kurzu. Vše vysvětlím jednotlivě u daného kroužku.

Velmi děkuji za trpělivost, kurzy budu vkládat postupně.
Mějte hezký a klidný start v novém školním roce a všem přeji pevné zdraví a pohodové dny.
Veronika H. - koordinátorka KC

Publikován: 3.9.2020