KC - informace

Instrukce ke školnímu roku 2018/2019

Milí uchazeči kurzů, 

 

moc Vám děkujeme, že jste ve velké míře navštěvovali různé kroužky Komunitního centra a doufáme, že Vás kurzy bavily a inspirovaly.

 

Během začátku měsíce září 2018 Vám upřesníme na webových stránkách školy nabídku kroužků na nový školní rok 2018/2019 a také instrukce k přihlašování. Zápis do kroužků bude zahájen  přibližně cca 20.9. po sladění rozvrhu učeben, tělocvičen a lektorů. Velmi děkujeme za trpělivost, kterou s námi vždy sdílíte.

 

U externích kroužků se budete přihlašovat na kurz  přímo u nich, na webu budou kontakty jednotlivých lektorů. U kroužků, které povedou lektoři naší školy, se budete přihlašovat na webu školy v sekci Komunitní centrum/ on line přihlašování.

Oblíbené kroužky se budeme snažit zachovat, bude -li možno, ve stejný den a čas.

 

Pokud Vám bude cokoliv nejasného, na začátku září Vám vše rádi vysvětlíme.  

 

Přejeme pohodové letní prázdniny a těšíme se na Vás ve školním roce 2018/2019.

Vaše KC

Publikován: 2.7.2018

Vytvořil(a): Veronika Hanušová

  Kalendář

Čtvrtek 20.6.

Mozaika