KC - informace

Instrukce ke školnímu roku 2018/2019

Milí uchazeči kurzů, 

 

moc Vám děkujeme, že jste ve velké míře navštěvovali různé kroužky Komunitního centra a doufáme, že Vás kurzy bavily a inspirovaly.

 

Během začátku měsíce září 2018 Vám upřesníme na webových stránkách školy nabídku kroužků na nový školní rok 2018/2019 a také instrukce k přihlašování. Zápis do kroužků bude zahájen  přibližně cca 20.9. po sladění rozvrhu učeben, tělocvičen a lektorů. Velmi děkujeme za trpělivost, kterou s námi vždy sdílíte.

 

U externích kroužků se budete přihlašovat na kurz  přímo u nich, na webu budou kontakty jednotlivých lektorů. U kroužků, které povedou lektoři naší školy, se budete přihlašovat na webu školy v sekci Komunitní centrum/ on line přihlašování.

Oblíbené kroužky se budeme snažit zachovat, bude -li možno, ve stejný den a čas.

 

Pokud Vám bude cokoliv nejasného, na začátku září Vám vše rádi vysvětlíme.  

 

Přejeme pohodové letní prázdniny a těšíme se na Vás ve školním roce 2018/2019.

Vaše KC

Publikován: 2.7.2018

Vytvořil(a): Veronika Hanušová

  Kalendář

Středa 18.7.

Hlavní prázdniny

Čtvrtek 19.7.

Hlavní prázdniny

Pátek 20.7.

Hlavní prázdniny

Sobota 21.7.

Hlavní prázdniny

Neděle 22.7.

Hlavní prázdniny

Pondělí 23.7.

Hlavní prázdniny

Úterý 24.7.

Hlavní prázdniny