Děti ze ZŠ a MŠ ANGEL na Mistrovství České Republiky v aerobiku

Děti ze ZŠ a MŠ ANGEL na Mistrovství České Republiky v aerobiku

Dne 18.5 se v Černošicích konalo mistrovství ČR v aerobiku II.výkonnostní třídy ČGF. Už jen nominace byla pro nás obrovský úspěch, protože se do tohoto finále probojovala většina našich závodníků.  Pro někoho to byl závod „poznání“, někdo chtěl zúročit zkušenosti z minulých let. Nedotknutelně pohodová atmosféra nás prováděla celý den – holky předváděly parádní výkony, nebyl důvod ke zklamání. Náš nejzkušenější tým však tento den ještě laksně vyšperkoval. Jejich sestava byl doslova projekt trenérského týmu – být jiný, ale neprovokovat, vtáhnout každičkého diváka do příběhu holek. A naše svěřenkyně Lucie Luu Seidlová, Barbora Baru Benešová, Zuzana Zuzu Němcová, Nikola Nikouš Šenkyříková to celé uchopily a daly tomu zlaté srdce přesně v ten nejlepší moment – PRVNÍ TITUL MISTRŮ REPUBLIKY JE DOMA !!!

http://www.vujtovi.cz/perfektni-nacasovani-titul-z-mcr-je-doma/

Přiložené soubory:

Publikován: 22.5.2019

Vytvořil(a): Vladimír Bílek

  Kalendář