ATLETIKA - PO a ČT
Začátek kurzu 8.1., konec 13.6.2024

• Cena: info lektor kurzu lektor rozdá složenky na kurzu
  • Určeno pro: ZŠ (žáky 1. i 2 stupně)
  • Místo konání: Angelovova
  • Platba hrazena: Lektorovi
    (externí lektor řeší platby)
  • Lektoři: Mgr. Ondřej Zadrobílek + Daniel Noah

KURZY  2. pololetí opět poběží. Těšíme se na Vás:)

Možnost přihlašování na tyto kurzy na 2. pololetí:

Čtvrtek: volné termíny
1.-5. rocnik 15:00-16:00 a
6.-8. rocnik 16:00-17:00

ATLETIKA - externí kroužek

Hodiny budou probíhat na sportovištích ZŠ Angel, pokud počasí dovolí chodíme ven.Děti se naučí nejprve správnou techniku běhu, následně probereme základy většiny atletických disciplín.
Na výběr máte z pondělního nebo čtvrtečního termínu. Pokud děti chodí do školních družin (Mladenova, Angel) a přejete si doprovod na kurz, stačí napsat do družiny a my děti budeme vyzvedávat.
KDE? TV ANGEL, za příznivého počasí ven. sportoviště ZŠ Angel/RAK
CENA: info u externího lektora kurzu

INFO, PŘIHLÁŠKY A PLATBY:
Mgr. Ondřej Zadrobílek
zadrobilek@zsangel.cz
737 661 275
Prosím, s přihlášením neotálejte, ať mohu příp. volná místa nabídnout novým sportovcům.

Specifické podmínky kurzu:

Pozor!
tento kroužek je externí - vede jej agentura, resp. externí lektor. KC je pouze zprostředkovatelem přihlášek. Veškerá další komunikace bude vedena výhradně mezi lektorem a zákonným zástupcem. Oznámení případných změn – rušení hodiny, změna času, platba kurzu apod. jsou v kompetenci a v povinnostech pořadatele kurzu.

Info družina:

Dětem napište do družiny lístečky, že je ve družině Angelovova bude vyzvedávat lektor kurzu  Mgr.Ondřej Zadrobílek, Daniel Noah, pedagogický pracovník školy či se domluvte s lektorem kurzu o vyzvedávající osobě (název kurzu,  den, čas, jméno vyzvedávající osoby). Pokud lektor nemůže uchazeče vyzvednout, je jeho povinností dát vědět rodičům, kdo uchazeče v družině vyzvedne, aby mohli do družiny rodiče napsat jméno jiného vyzvedávajícího, jinak nebude jiné osobě dítě předáno.

Děti z budovy Rakovského také budou již  ve společné družině Angelovova , zde si je 10 minut před kurzem rovněž vyzvedne jeden z  lektorů kurzu - Ondřej Zadrobílek či jiný lektor nebo pedagogický dozor školy. Opět napište prosím,  lísteček, jinak nebude dítě lektorovi předáno. Rodiče, jejichž děti mají družinu na budově Mladenovova se na převodu na kurz musí domluvit osobně s lektorem kurzu a dítě bude lektorovi či pedagogickému pracovníkovi vydáno oproti vyzvedávacímu lístečku.

Dítě nepotřebuje přihlášku do KC, pokud nebude čekat v KC před kurzem či po kurzu na vyzvedávající osoby.

Děkujeme za spolupráci. Ať se Vám kroužek líbí :) Vaše KC