Loutkové a maňáskové divadlo
Začátek kurzu 4.10., konec 10.1.2022

• Cena: 1490
  • Určeno pro: ZŠ (1. stupeň)
  • Místo konání: Angelovova
  • Platba hrazena: Lektorovi
  • Lektoři: externí lektor

Anotace kroužku:

Pro děti jsme si připravili krásný kroužek, kde budou moci rozvíjet své
komunikační, tvůrčí a pohybové dovednosti. Dostanou možnost rozvinout
svoje kreativní myšlení a fantazii, ponoří se do světa nejznámějších českých
pohádek a zahrají si krásná představení s loutkami a maňásky. Pomocí
různorodých divadelních her si vyzkoušejí mnoho zajímavých rolí, naučí
se pracovat s hlasem, gesty a mimikou. Děti se přirozenou formou učí
překonávat trému a spolupracovat v kolektivu dětí.

Přihlašování do kroužku:

Kde? Budova ANGELOVOVA, nejméně pro 6 dětí

Kdy? pondělí od 15:45 do 16:45

Cena?  1490 Kč

Přihlašování na kurz od 13.9.2021

Přihlašování a informace o kurzu: vyplnění on-line formuláře na www.krouzky-kamarad.cz nebo e-mailem na info@krouzky-kamarad.cz

V případě dotazů nás prosím kontaktujte na telefonním čísle +420 605 525 001.  Děkujeme Vám za přihlášení a těšíme se na Vaše děti.

Specifické podmínky:

Pozor!
tento kroužek je externí - vede jej agentura, resp. externí lektor. KC je pouze zprostředkovatelem přihlášek. Veškerá další komunikace bude vedena výhradně mezi lektorem a zákonným zástupcem. Oznámení případných změn – rušení hodiny, změna času, platba kurzu apod. jsou v kompetenci a v povinnostech pořadatele kurzu.

Info družina:
z bezpečnostních důvodů je potřeba, pokud vaše dítě bude odcházet z družiny Angelovova, Mladenovova a Rakovského na kroužek Komunitního centra dodat na 1. pololetí roku 2021/2022  lísteček o odcházení  dítěte na kurz vaší asistentce . Na lístečku musí být napsáno jméno lektorky (domluvit se s agenturou), která bude vyzvedávat žáky ve školní družině, jméno dítěte, datum od kdy kroužek začíná, jeho název a hodina odchodu ze školní družiny  ( 10 minut před začátkem kroužku ). Tento lísteček bude platný po dobu konání celého 1. pololetí daného kroužku.  Pokud asistentka tento lísteček neobdrží, vaše dítě nebude posláno na kurz s lektorem, přestože je na kroužek přihlášeno. V případě, že kroužek nebude, žák zůstává ve školní družině, protože pro něho lektor nepřijde do školní družiny.

Po skončení kroužku lektor kurzu rozdává samostatně děti vyzvedávajícím.

Děti z  budovy Mladenovova a Rakovského: převádí pedag.dozor, pokud organizace ŠD to umožní. V jiném případě je potřeba si převod domluvit s lektorem kurzu. Z bezpečnostních důvodů je potřeba, pokud vaše dítě bude převáděno z družiny  Mladenovova na kroužek Komunitního centra dodat na 1. pololetí roku 2021/2022  lísteček o odcházení  dítěte na kurz vaší asistentce . Na lístečku musí být napsané jméno dítěte, datum od kdy kroužek začíná, jeho název a hodina odchodu ze školní družiny do KC a jméno vyzvedávajícího  - pedag. dozor .Tento lísteček bude platný po dobu konání celého 1. pololetí daného kroužku.  Pokud asistentka tento lísteček neobdrží, vaše dítě nebude posláno na kurz s lektorkou kurzu, přestože je na kroužek přihlášeno.

Po skončení kroužku lektor kurzu rozdává samostatně děti vyzvedávajícím.

Podmínky konání kurzu budou dle aktuálních podmínek přizpůsobeny k případným mimořádným opatřením vzhledem k protiepidemiologické situaci.

Děkujeme za pochopení, KC

Podporujeme a děkujeme