MŠ Angelka

MŠ Angelka se nachází v Praze 12, v klidné lokalitě Modřan, stranou od hlavní dopravní komunikace, přesto je však dobře dostupná vlastní i městskou hromadnou dopravou.

Všechny třídy MŠ pracují v programu Začít spolu.

Budova Hasova. K jižně orientované budově ve svahu patří velká zahrada obklopená lesíkem, která umožňuje každodenní pohyb dětí na čerstvém vzduchu a v bezpečném prostředí. Zahrada prošla rekonstrukcí a nyní jsou její součástí moderní hrací prvky. Děti zde mají k dispozici dvě pískoviště, jízdní dráhu pro koloběžky či mlhoviště pro parné dny.

Budova Hasova

MŠ budova MŠ budova

V MŠ Hasova se nachází 4 třídy Berušky, Motýlci, Včeličky a třída pro předškoláky Školička, která je zaměřena na přípravu dětí pro snadný a plynulý přechod na základní školu.

Budova Angelovova

Angelovova

V MŠ Angelovova se nachází dvě třídy s bilingvním programem, Světlušky a Čmeláčci.

Ředitelka ZŠ a MŠ: PaedDr. Iva Cichoňová (cichonova@zsangel.cz)

Vedoucí uč. MŠ: Mgr. Eva Veselá (vesela@zsangel.cz), tel.: 778 448 398

Adresa MŠ

Hasova 3094/3
Praha 412 - Modřany

Angelovova 2194/19

Praha 412 - Modřany

Tel. MŠ

735 195 980 budova Hasova

603701942 budova Angelovova

Dopravní spojení MHD

Autobusy 139 a 150 do zastávky Hasova.

Vyhledat spojení

Publikována: 17.4.2015